Giriş Alanı
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Saç ekimi forum

Saç ekimi forum

Merhaba ben ocak ayında Mega Hair Trans'da saç ekimi yaptırdım. Benim saçlarımın aralarında çok açılmalar vardı. Buda saçlarımı çok seyrek gösteriyordu. Bende ekim yaptırmaya karar verdim. Araştırdım Gülten Ünveren hanımı buldum. Bana önce ücretsiz saç analizi yaptılar. Sonrasında ekimim yapıldı ertesi günde saçlarımın ilk yıkanması yapıldı. Ekimim fue yöntemi ile oldu. Çok başarılı geçti operasyonum. Gülten hanımda ekibide beni rahat ettirmek için ellerinden geleni yaptılar hasta memnuniyeti çok güzeldi. Ben memnun kaldım ekim yaptırmak isteyen arkadaşlar var ise tavsiye ederim.

Merhaba bende saçlarımı Mega Hair Trans'da ektirdim. Ekimimden çok memnun kaldım. Fue yöntemi ile yapıldı ekimim. Toplam 8 saat sürdü ve ekimden birgün sonrada saçlarımın ilk yıkanması yapıldı. Ekim boyunca çok rahattım ben herhangi bir ağrı yada acı hissetmedim. Sorunsuz bir şekilde ekildi saçlarım bunun için günlerce izin almama da gerek kalmadı iş yerinden sadece 2 günümü ayırmam yeterli oldu. Ekim sonrasında rutin hayatıma devam ettim. Saç ekimi yaptırmak isteyen herkese tavsiye ederim korkulacak kadar zor bir süreç değil yaşamış görmüş oldum birde kendinizi bu işin ustasına teslim ederseniz hiç endişeniz olmasın derim. Ben Gülten hanıma minnettarım bu konuda çok ilgili davrandı büyük bir titizlikle yaptı ekimimi kendisine ve ekibinede ayrıyetten teşekkür ederim. Fotoğraflarım linkte vardır...

https://i.hizliresim.com/mJ6GX2.jpg

https://i.hizliresim.com/Ey8VOD.jpg

https://i.hizliresim.com/jQ34qg.jpg

Merhaba ben Mega Hair Trans’ta saç ekimi yaptırdım Gülten Ünveren hanımın videosunu izlemiştim youtubeden saç ekimi hakkında bilgiler vermişti kendisi. www.megahairtrans.com web sitesine resimlerimi ve bilgilerimi gönderdim bana dönüş yaptılar ücretsiz saç analizim yapıldı. Saç ekimi için görüştük tarih belirledik ve anlaştığımız tarihte hastanesine gittim saçlarım ekildi biraz dökülmeler oldu saçlar çıkınca ama bunun olacağına dair bilgiler verilmişti bana. Şimdi saçlarım uzadı çok memnunum saç ekildiği belli bile olmuyor. Saç ektirmek isteyen herkese tavsiye ederim.

Selam bende saç ekimimi Gülten Ünveren hanıma yaptırdım. Kendisini Güzel Yaşam adlı tv programında görmüştüm ben. Saç ekimi yaptırmak gibi bir düşüncem vardı zaten programdada denk gelince izledim. Gülten hanım saç ekimi hakkında bilgiler verdi bende tecrübesine inanarak kendisine ulaştım web sitesinden ve ekimimi yaptırmak için randevu aldım. Ekim için gittiğimde beni çok güzel karşıladılar özel araç ile havaalanından aldırıldım. İlk başta saç analizim yapıldı ardından ekimim yapıldı. Saç yıkamam için birgün beklemem gerektiği söylendi konaklamam için otele bıraktılar beni ve ertesi gün ilk saç yıkamam yapıldı. Son olarakta saç ekimi garanti belgesi verildi. Hasta memnuniyeti için herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ben çok memnun ayrıldım. Ekim yaptırmak isteyenlerede tavsiye ederim benim gibi memnun ayrılacağınızdan eminim.

Merhaba forma yeni üye oldum ben saç ekimi için Avusturya dan geldim. Ekimimi Mega Hair Trans da yaptırdım. Burayı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine buldum. İstanbul'a geldiğimde beni havaalanından özel bir araç ile aldılar. Saç analizim yapılmıştı zaten ve fue yöntemi ile ekimim yapıldı. Kökler ensemde olmadığı için göğsümden alındı. Yaklaşık 8 saatlik bir operasyon geçirdim. Herhangi bir sorun yaşamadım. Ekim sonrasında konaklamam için otele bıraktılar beni. İkinci günde ilk saç yıkaman yapıldı herşeyden çok memnun kaldım. Çok güzel ağırlandım ekip ve Gülten hanım oldukça kibar ve güler yüzlü davrandılar. Herkese saç ekiminde Mega Hair Trans'ı tavsiye ederim.